Dveře a zárubně
Schody
Stropy a stěny
Prodej materiálu
Školení
O nás
Galerie
Atesty
Reference
Dekory
Renovace dveří a zárubní

    Společnost ETC Renovace je jednou z vůbec prvních odborných renovačních dílen v České republice a již více než 20 let se úspěšně zabývá profesionálními renovacemi dveří a šatních skříní. Velkého úspěchu dosahuje zejména instalací plastových obložkových zárubní, díky kterým odpadá nutnost bourat zárubně stávající. Veškeré materiály, tj. fólie, lišty a ostatní renovační materiál, si společnost sama dováží přímo od výrobců z Německa.
    Originální lišty jsou kryté speciální mikrofólií, čímž se dosahuje unikátního vzhledového efektu, kterého nelze dosáhnout ani lakováním dřeva. Jelikož se firma snaží o maximální spokojenost svých klientů, nabízí cenové rozpočty, poradenství a oměření zcela zdarma. Zdarma je rovněž doprava po celé Praze.

    Společnost ETC Renovace dále upozorňuje na to, že na trhu působí několik renovačních firem, jež klamavou reklamou nabízí svým klientům originální německou profesionální technologii, kterou však ve skutečnosti nemají. Trvanlivost takovýchto renovací je pak přinejmenším sporná. Chcete-li opravdu kvalitní renovace dveří, obraťte se raději na léty prověřeného specialistu.

Naše společnost má výhradní obchodní a technické zastoupení pro Českou republiku a Slovenskou republiku několika německých společností, které jsou výrobci a dodavateli veškerých materiálů pro dveřní renovační systémy, včetně práva provádět školení zájemců o tuto technologii.
- renovace dveří a zárubní