- renovace schodů
Dveře a zárubně
Schody
Stropy a stěny
Prodej materiálu
Školení
O nás
Atesty
Dekory
Reference
Galerie
Konfigurátor
Renovace schodů, schodišť

    Renovace schodů je čas od času nezbytná práce, kterou je potřeba udělat, pokud chcete mít svůj domov stále hezký. Nejenže staré a opotřebované schody vypadají nevzhledně, ale navíc na nich hrozí i nebezpečí úrazu. Společnost ETC Renovace nabízí ve spolupráci s německou firmou Hafa GmbH nesmírně oblíbenou renovaci schodů systémem Hafa Treppen. Nespornými výhodami tohoto systému je dlouhá životnost renovace, krátká doba montáže či protiskluzový povrch schodiště.

    Nosným materiálem renovačních prvků Hafa Treppen je nerozpínavá dřevovláknitá deska, ze schodiště nevyčnívají žádné renovační prvky, hliníkové pomocné materiály, desky či jiné nebezpečné předměty. Renovované schody jsou esteticky atraktivní, působí dojmem pravého dřeva. Aby byl výsledný dojem z nového schodiště naprosto dokonalý, nabízíme i podlahy ve stejném dekoru jako je dekor renovovaného schodiště.

    Zapomeňte na bourání či složité stavební práce, nechte si schody renovovat odbornou firmou systémem Hafa Treppen a nebude své volby litovat. Realizace renovace schodiště je v závislosti na jeho velikosti a požadavku zákazníka velmi rychlá záležitost, trvající od jednoho do sedmi dnů.

    Na použitý materiál je poskytována záruční doba až v délce 12 let. Na práce je poskytována záruční doba v rozmezí 2 roky až 12 let.

Naše společnost má výhradní obchodní a technické zastoupení pro Českou republiku a Slovenskou republiku německé společnosti HAFA GmbH, která je výrobcem a dodavatelem veškerých materiálů pro schodišťové renovační systémy, s právem provádět školení zájemců o tuto technologii.